درباره ما

فروشگاه خرید روز

وب سایت خرید روز سالها قبل یعنی از سال 89 شروع به فعالیت فروشگاهی از طریق معرفی محصولات  نمود و مدت زمانی بعد فعالیت خود را تعلیق کرد و سپس از سال 94 ، پس از کسب تجربه و مطالعه گسترده در مورد فروشگاه های آنلاین مجددا ، فعالیت خود را به شیوه ای مدرن اغاز نمود و این اتفاق در سال 96 پس از اخذ مجوز های لازم از جمله نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه آنلاین پرداخت ، با همکاری عرضه کنندگان خبره و معتمد لوازم خانگی رقم خورد.

برند خرید روز ، در زمینه خرید و فروش اینترنتی به شماره علامت 299394 در مرکز مالکیت معنوی ، ثبت علایم تجاری ، سازمان ثبت اسناد واملاک کشور بنام مهندس شریفی مالک و صاحب امتیاز فروشگاه خرید روز ثبت گردیده که ایشان با چند سال تجربه در زمینه بازاریابی و فروش محصولات مختلف از آرایشی ، بهداشتی و پوشاک در سطح بازار از سال 85 تا تجربه فروش آنلاین از سال 89 و پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی در تهران و شهرستان ها ، و مشاور وب و آی تی فروشگاه های موبایل و لوازم جانبی در شهر بانه هستند که اینک فروشنده لوازم خانگی از پاوه هستند.

فروشگاه اینترنتی خرید روز (kharidrooz) بر این است که کالا هایی با قیمت مناسب و کیفیت خوب به مشتریان خود علی الخصوص قشر جوان جامعه ، که مرجع اصلی خرید خود را ، در فضای مجازی می بینند و به  بدنبال کسب اطلاعات مفید و مقایسه اجناس مورد نظر خود از جهات مختلف هستند ، عرضه نماید.

فروشگاه اینترنتی خرید روز (kharidrooz) با این رویکرد که بتواند زمینه خرید راحت و با اطمینان برای خانواده های جوان فراهم کند اقدام به عرضه کالاهای محبوب بازار نموده و همچنین کالاهایی رو با ضمانت معتبر عرض میکند که آسودگی خاطر در خرید را برای مشتریان فراهم کرده باشد.

فروشگاه اینترنتی خرید روز (kharidrooz) بدنبال توسعه فعالیت خود در زمینه تجارت انلاین می باشد که بتواند در راستای تحقق اهداف کلان جامعه مدرن حرکت نماید.

تحویل سریع

تحویل کالای خریداری شده به دو روش ارسال از طریق باربری و یا ارسال از طریق پست صورت می پذیرید.  معمولا لوازم خانگی ریز از طریق پست و درشت از طریق باربری انجام می شود. که همان جا مشتری تست شده تحویل بگیرد.

ضمانت تعویض کالا

پس از دریافت توسط مشتری تا 7 روز ، که مشتری می تواند محصول خریداری شده را عودت نماید.

 

گارانتی محصولات

لوازم خانگی عرضه شده در سایت بصورت تضمینی ارسال می شوند.  همچنین برای برخی از برند های عرضه شده ، در صورت تمایل خریداران به داشتن ضمانت نامه ،  به همراه ارسال کالا ، ضمانت نامه نیز ارسال میگردد. نمایندگی خدمات پس از فروش برندهای فروشگاه ، در تمام کشور وجود دارد.