با 10 میلیون تومان خرید فقط لوازم برقی ریز آشپزخانه در پاییز 1400
یکدستگاه اون توستر 42 لیتری یا زودپز 6 لیتری هدیه بگیرید
جدیدترین محصولات در پیج اینستاگرام خریدروز
فقط قیمت محصولات موجود ، بروز می باشد
ارسال به سراسر کشور داریم
بیش از 100 محصول تخفیف خورده است

تعمیرات لوازم خانگی

لوازم خانگی

این بخش مربوط به اطلاعات تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

با توجه به کثرت تقاضا و تماس های مکرر با همکاران ما در فروشگاه خرید روز و درخواست برای یافتن قطعات لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه و همچنین تعمیر لوازم خانگی ، علی الخصوص در مورد لوازم برقی وارداتی آشپزخانه که نمایندگی های رسمی در ایران ندارند.

این فضا را به این منظور آماده ساختیم که بتوانیم کمک کنیم که تعمیرکاران لوازم خانگی ، قطعات یدکی فروشان لوازم خانگی ، تولید کنندگان قطعات یدکی خانگی ، پخش کننده گان یدکی لوازم خانگی را با متقاضیانی که نیازمند تعمیر لوازم خانگی خود هستند

و یا اینکه تعمیرکاران نیازمند قطعات یدکی برای تعمیر لوازم خانگی هستند را باهم پیوند دهیم و از فضای بوجود آمده بتوانیم گامی در جهت تسریع تعمیر لوازم خانگی شما برداشته باشیم.

تعمیر لوازم خانگی

بدین منظور از شما تقاضامندیم که اگر تعمیرکار یا یدکی فروش هستید اطلاعات خود را در این صفحه از طریق فرم ثبت نظر جهت دسترسی راحت بازدید کنندگان قرار دهید.

بازدید کنندگان محترم هم می توانند درخواست تعمیراتی خود را در بخش نظرات همین صفحه مطرح نمایند.

هر سایتی ، پیج ایسنتاگرامی یا هر پاساژ و فروشگاهی که تعمیرات لوازم خانگی انجام میدهد یا قطعات یدکی دارد از هر برندی فرقی ندارد می توانید اطلاعات آنرا در اینجا برای دید عموم به اشتراک بگذارید.

از شرکت های خدمات پس از فروش لوازم خانگی هم دعوت می شود که لوازم خانگی را گارانتی می کنند همه در این بخش به اشتراک اطلاعات خود بپردازند.

نمایندگی های لوازم خانگی فارغ از اینکه نمایندگی چه برند لوازم خانگی دارند هم دعوت می شود همه دعوت می شود در این بخش اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

فروشگاه خرید روز واحد تعمیرات یا کارشناس تعمیرات ندارد و فقط فروشنده لوازم خانگی می باشد و فروش قطعات یدکی لوازم خانگی هم نداریم .

لذا با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل نفرمایید.

فقط سوالات خود را در مورد تعمیرات یا لوازم یدکی از طریق این بخش مطرح نمایید.

اخبار مرتبط

برای رفتن به اینستاگرام خرید روز کلیک کنید
سبد خرید خالی است