چگونه به فروشگاه آنلاین خرید روز اعتماد کنیم؟

فروشگاه آنلاین خرید روز

با سالها سابقه فروش اینترنتی از سال 1396 به صورت رسمی فعالیت خود را به صورت اینترنتی در زمینه فروش لوازم خانگی شروع کرده است.

 

فروشگاه خرید روز ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که این نماد برای دومین بار تمدید گردیده است. و همانطور که ممکن است  مستحضرید باشید کسب نماد اعتماد نیازمند ارائه مدارک رسمی و تعهدات رسمی در دفاتر اسناد رسمی (محضر) است که فروشگاه خرید روز تعهدات و مجوزهای لازمه را تسلیم مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که سازمان ذیربط وزارت صنعت معدن و تجارت نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

جهت احراز هویت نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه آنلاین خرید روز اینجا را کلیک نماید.

 

برند خرید روز به صورت رسمی در اداره مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که سازمان ذیربط قوه قضایه می باشد به مدت 10 سال ثبت گردیده است که امتیاز این برند خوش نام بنام صاحب امتیاز مجوز نماد اعتماد فروشگاه می باشد.

logo kharidrooz

 جهت احراز هویت برند خرید روز عنوان “خرید روز” را در  اینجا  جستجو نمائید.

فروشگاه آنلاین خرید روز پپذیرنده رسمی بانک ملت است . که از طریق درگاه پرداخت بانک ملت متصل به شبکه شتاب بانکی کشور است که کلیه کارتهای عضو شتاب قابلیت پرداخت وجه در این درگاه را دارند. و این پایانه اینترنتی دارای مجوز رسمی از شرکت به پرداخت ملت است که مجوز های ان بنام صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه صادر شده است.

behpardakht

جهت احراز هویت درگاه پرداخت ما با مراجعه به صفحه درگاه پرداخت هنگام خرید ، شماره پذیرنده 1689510 و آدرس وب سایت و نام فروشگاه قابل مشاهده است.

 

فروشگاه خرید روز دارای نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است که سازمان ذیربط وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

نشان ملی ثبت

جهت احراز هویت نشان ملی ثبت عنوان “خرید روز” را در  اینجا جستجو کنید.

 

در مورد اصالت کالای عرضه شده در فروشگاه خرید روز ، این فروشگاه قبل از ارسال تست سلامت را انجام داده و سپس آنرا در بیته بندی مناسب ارسال میکند. و بدلیل تنوع جنس و برند برخی از برندها دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد و برخی بدون گارانتی عرضه می گردند.

ارسال کالا به دو روش پستی و باربری انجام می شود و بدین صورت است که کلیه لوازم خانگی ریز توسط پست ارسال می شود و اغلب لوازم خانگی درشت هم توسط باربری ارسال می گردد.

 

تسویه حساب کلیه اقلام ریز قبل از ارسال و بطور کامل انجام می شود و تسویه حساب اقلام درشت از طریق پرداخت درب منزل انجام می شود که قبل از ارسال کالا مبلغ بیعانه لازمه دریافت می گردد.

با آرامش و اطمینان خرید کنید