شرایط گارانتی

– محصولات وارداتی آشپزخانه فروشگاه خرید روز دارای 7 روز مهلت تعویض و تست پس از دریافت می باشند.
– در صورتی که نیاز به صدور ضمانت نامه دارید هزینه آن توسط شرکت خدمات دهنده محاسبه شده و برعهده مشتری و مدت زمان آن از 12 الی 18 ماه می باشد. صدور ، شرایط و خدمات آن توسط همان شرکت انجام می شود.
– فروشگاه خرید روز قبل از ارسال محصولات خود ، از صحت عملکرد دستگاه فیلم تهیه کرده و آنرا برای خریدار ارسال می نماید.
– تمامی مرسولات با بسته بندی مناسب بسته بندی می شوند و مرسولات حساس با هماهنگی مشتری بسته بندی چوبی می شوند.
– تمامی مرسولاتی که توسط شرکت پست و تیپاکس ارسال می شوند بیمه می شوند و در صورت آسیب احتمالی محصولات ، شرکت پست موظف به پرداخت خسارت به شما می باشد و فروشگاه خرید روز هیچگونه مسئولیتی برعهده نخواهد گرفت.

– تذکر 1 : لطفا در هنگام تحویل بسته از مامور ، دستگاه را بررسی کرده و از سلامت کامل فیزیکی آن اطمینان حاصل فرمایید، بعد اجازه دهید مامور محل را ترک کند.
– تذکر 2 : در صورت آسیب احتمالی مرسوله ، از بازگشت آن به فروشگاه اجتناب نموده و از طریق اداره پست یا تیپاکس شهر محل سکونت خود اقدام به دریافت خسارت نمائید، درغیر این صورت فروشگاه خرید روز مسئولیت آنرا برعهده نخواهد گرفت. و این جزء تعهدات شرکت پست و تیپاکس می باشد.
– امکان بازگشت وجه محصولات پس از دریافت کالا توسط خریدار زمانی انجام می شود که توسط کارشناسان ثابت شود که محصول ناسالم ارسال کرده‌ایم
-اگر اشتباه از سمت فروشگاه باشد، هزینه بازگشت محصولات برعهده فروشگاه خرید روز خواهد بود، در غیر اینصورت برعهده مشتریان محترم خواهد بود.
– تلویزیون ، یخچال ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی شامل گارانتی فوق نمی باشد چون توسط باربری ارسال می گردد. برای دریافت شرایط ضمانت این وسایل با فروشگاه تماس بگیرید.
لطفا به موارد فوق توجه بفرمایید. رعایت شرایط فوق ما در ارائه کیفیت خدمات بهتر برای شما یاری می دهد.
با تشکر قبلی از شما خریدار محترم
فروشگاه خرید روز آرزوی تجربه شیرین از خرید را برایتان دارد.